Programci Amca

 
 
Buradasın:: Eklenti-Plugin Adobe Flash Player Güncel Sürüm
 
 
 
 
 
 


Adobe Flash Player Güncel Sürüm

Adobe Flash Player İnternet Üzerinde Animasyonları, Reklamları, Flash Videoları Görüntülemenizi Sağlayan Bir Tarayıcı Eklentisidir. Flash Player İle Girmiş Olduğunuz Etkileşimli Web Sayfalarını En Verimli Biçimiyle Görebilirsiniz. Ayrıca İnternette Bulunan Flash Tabanlı Oyunları Oynamanız İçin Kesinlikle Bulunması Gereken Bir Programdır.

Esasen Macromedia Şirketinin Bir Yazılımı Olmasına Rağmen Adobe'nin Macromedia'yı Satın Alması İle Adobe Adı İle Sunulmaya Başlanmıştır. Uzun Zamandır Deneme Sürümleri Yayınlanan Yazılım Bu Sürümü İle Kararlı Hale Getirilmiş Ve Ayrıca Geçmişde Oluşan Hataların Tamamı Düzeltilmiştir. Her İnternet Kullanıcısının Sistemine Kurması Gereken Bir Uygulamadır. Ayrıca Boyutu Oldukça Küçüktür Ve Tamamen Ücretsizdir.

Download Adobe Flash Player (Güncel Sürümü İndirmek İçin Tıklayın)

Yorumlar 

 
# CVP: Adobe Flash Player Güncel Sürümeroe_fantasma 15-02-2011 17:08
Ben ınternetten camerayla oyun oynamak ıstıorum ama adobe flash player kabul et redde dıye bıldırım yolluyo kabul edınce ınternet hata werıyor bunun nedenını we nasıl halledebılcegım ı yazarmısınız?
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 
 
# flaşh playernuray 22-04-2011 23:50
]flash player yükle deniyor yüklüyorum güncellediyor anlayamıyorum onun yüzünde facede okey oyneyamıyorum müzik dinleyemiyorum lütfen yardımcı olunuz tşkler
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 
 
# merhabagülcin 08-04-2012 21:52
ben telefondan yüklemek istiyorum oyun oynamak için acaba bu mümkünmü
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı